KONST / Litografier / Färglitografi 15707031
nr 1570 7031
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Lök. Signerad, numrerad 120/200, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 45x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:14:22
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz